Y

Yapı

Seçil Kauçuk, titiz, estetik kaygısı taşıyan veya farklılık arayan müşterileri için, klasik siyah fitillerin yanı sıra, farklı üretim teknikleriyle elde edilebilen kaplamalı, renkli, süngerli, ipli, bantlı ve co-ekstrüzyon fitilleri de, geniş ürün yelpazesi içinde sunmaktadır. Sızdırmazlık elemanlarının gerekli tüm fonksiyonları sağlaması, ancak malzemenin, boyutların, ambalajın, görünüşün standartlara uyması ve o standartlarda talep edilen özelliklerin de üzerine çıkılmasıyla mümkün olabilir.

Daha Fazla

A

Altyapı

Seçil Kauçuk, altyapı sistemlerinde gerek üretim malzemesi ve nitelikleri, gerekse içinde taşıdığı maddeler itibariyle çok farklı biçim ve amaçlarla kullanılan boru ve benzeri taşıma sistemlerinin sızdırmazlık contalarını Avrupa`da yürürlükte olan kalite standartlarına uygun olarak üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Daha Fazla

B

Beyaz Eşya

Seçil Kauçuk, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, soğutucular ve fırınlar için ürettiği çeşitli parçalar ve benzer ürünlerle, müşterilerinin taleplerine uygun üretimler gerçekleştirmektedir.

Daha Fazla

O

Otomotiv

Seçil Kauçuk, otomotiv sektörünün kauçuk parça ve izolasyon ürün ihtiyaçlarına mümkün olabilecek en üst düzeyde cevap verebilmek için gerekli yatırımları yapmış ve sektöründe önemli bir fark yaratma amacına odaklanmış olarak, bugün sektörün kullanmakta olduğu otomotiv sızdırmazlık profilleri üretmektedir.

Daha Fazla

E

Enerji & Endüstri

Seçil Kauçuk, özellikle güneş enerjisi bağlantı elemanları olan lastik T, manşon, dirsek, kör tapa vb. isimlerle, bu sektörde bulunan birçok ürünün "ilk" ve çoğu ürünün "tek" üreticisidir ve ilk imalat faaliyetini gerçekleştirdiği 1983 yılından beri hizmetini aralıksız olarak sürdürmektedir.

Daha Fazla